Vlastnosti e-shop / web systému

Vzhled eshopu

1. Výběr z předdefinovaných šablon

Náš systém nabízí na výběr mnoho šablon, které můžeš využívat ve tvém e-shopu. Navíc nabízíme i šablony, které jsou optimalizované pro mobilní zařízení.

 

Samostatně si můžeš změnit například logo stránky, faviconu, vodotisk, pozadí, nebo si přednastavit obrázek pro výrobky a kategorie.
Rovněž si můžeš nastavit i obrázky pro označení zboží, změnit barvu označení, typ nebo velikost písma.
V administraci si můžeš nastavit, ve kterém sloupci se zobrazí funkcionality.

Atomer rovněž poskytuje možnost úpravy CSS stylů. Je možné nahrát vlastní CSS soubor nebo jednoduše v administraci vložit vlastní CSS kód.

Seznam všech šablóniek, které jsou k dispozici, si můžeš prohlédnout v administraci tvého e-shopu. Nemáš u nás ještě e-shop? Zaregistruj si ho ještě dnes!

2. Změna hlavičky a barevnosti

Změna hlavičky a barevnosti zahrnuje změnu barev na stránce (všech prvků jako pozadí menu, kategorií apod.). Připravíme nové pozadí stránky a upravíme hlavičku. Rozvržení e-shopu se nezmění, ale i přesto se může tvůj internetový obchod odlišit od ostatních e-shopů.

3. Tvorba jedinečného webdizajnu dle požadavků

Design na míru zahrnuje jedinečný design přesně podle tvých požadavků. Budeš tak mít design e-shopu, který jiný e-shop nemá.

 

 

Tvorba loga

Tvorba loga zahrnuje vytvoření loga pro tvůj e-shop podle tvých požadavků.

 

Další grafické služby

V případě zájmu umíme poskytnout i další grafické služby, jako tvorbu bannerů, úpravu pozadí stránky a podobně. Stačí pouze kontaktovat technickou podporu pro více informací o takové službě.