Vlastnosti e-shop / web systému

Malé provozní náklady Malé provozní náklady Sociální sítě Sociální sítě

Sociální sítě

Ikony sociálních sítí

Využívejte sociální sítě

ystém Atomer ti umožňuje propojit tvou stránku se sociálními sítěmi jako Facebook, Twitter, Google+ a podobně. Toto propojení můžeš využít například k tomu, aby si informoval své návštěvníky o novinkách.

Sledujte nás na Facebooku

Facebook

Systém Atomer ti umožňuje příspěvky zveřejněny na Facebook Fan Page zobrazovat i na tvé stránce pomocí Facebook Page Plugin. Další možností je, že návštěvníci mohou propagovat tvůj e-shop nebo webstránku na Facebooku využitím tlačítka "To se mi líbí".

Tlačidlo Líbí se mi to

Facebook tlačítko "To se mi líbí"

Tlačítko "To se mi líbí" slouží k propojení zákazníka s konkrétní stránkou tvého e-shopu nebo webstránky. Je možné jej umístit do detailu zboží, seznamu kategorií, detailu stránky a detailu článku. Zákazník se přihlásí do svého účtu na Facebooku a kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" bude propagovat tvou stránku svým přátelům.

Facebook page plugin

Facebook Page Plugin

Tvou Facebook stránku si můžeš zobrazit pomocí "Page Plugin". Je to vlastně miniatura stránky na Facebooku a je určen jako vizuální ukázka. Zobrazuje stručné informace o facebookové stránce, mezi které patří počet fanoušků a jejich fotografie. Po zvolení "To se mi líbí" si návštěvník přidá tvůj Fan Page mezi své oblíbené. Kód pro Page Plugin si můžeš vygenerovat na Facebooku.

Zdrojový kód

Další sociální sítě

Přidání ostatních sociálních sítí je jednoduché. Stačí se řídit návodem, který najdeš na jejich stránkách. Vložit si tak můžeš novinky z Twitteru, Google+, LinkedIn, Pinterest a mnoha dalších, které podporují generování kódu pro propojení stránek.

FAQ - Časté dotazy FAQ - Časté dotazy
41.5+ mil.
EUR vydělali e-shopy běžící na naší technologii za posledních 30 dní
31 000+
e-shopů bylo vygenerovaných přes náš systém
39 000+
zákazníků se registrovalo do našeho systému