Vlastnosti e-shop / web systému

Proč Atomer? Proč Atomer?

Atomer je připraven pro tebe pracovat

Bez pravidelných platieb

Už žádné pravidelné platby!

Proč se stresovat s termíny splatností, když to jde i bez toho? Systém Atomer pracuje na bázi kreditů. Dobíjíš si kredit podle potřeby, následně se ti strhávají poplatky za jednotlivé moduly, které máš aktivované.

 

Vyskladaj si Atomer

Máš možnost sestavit si svůj e-shop

Je to jednoduché a rychlé! Moduly e-shopu si můžeš vybrat podle potřeby. Pokud některý z modulů už nebudeš potřebovat, tak ho jednoduše vypneš.

 

Administrácia modulov

Nepotřebuješ některý z modulů? Vypni ho!

Neustále vidíš, které funkce máš právě zapnuté. Pokud ti některý z modulů nebude vyhovovat, prostě ho vypneš. Kdykoliv a kdekoliv, pracujeme bez vázanosti..

 

Prepojenie s Facebookom

Propojení s Facebookem

Propoj si svůj e-shop nebo web stránku s Facebookem. Vytvoř si fanpage svého e-shopu. Díky němu můžeš komunikovat s lidmi, přidávat novinky, dělat reklamu a lidé se dříve dozví o tvém e-shopu.

 

Čítanie QR kódu

Čtečka čárových kódů

Ulehči si práci čtečkou čárových kódů! Náš systém podporuje většinu čteček čárových kódů. Díky ní bude tvoje práce s objednávkami jednodušší a efektivnější.

 

Jednoduchý import

Jednoduché a intuitivní importování zboží

Systém ti nabízí možnost rychlého importu zboží od dodavatele. Usnadní ti tak naplnění tvého e-shopu aktuálním zbožím s minimální námahou.

 

Otestuj nás!

Systém můžeš bezplatně využívat až 30 dní, během nichž si vyzkoušíš a připravíš vše tak, aby byl e-shop připraven na ostré spuštění. Běžnou web stránku dokonce můžeš mít zcela zdarma navždy.

Vyzkoušej si e-shop zdarma!

Výhody našeho systému Výhody našeho systému Informuj se! Informuj se!
40.5+ mil.
EUR vydělali e-shopy běžící na naší technologii za posledních 30 dní
31 000+
e-shopů bylo vygenerovaných přes náš systém
40 000+
zákazníků se registrovalo do našeho systému