Vlastnosti e-shop / web systému

Atomer je připraven pro tebe pracovat

Už žádné pravidelné platby!

Proč se stresovat s termíny splatností, když to jde i bez toho? Systém Atomer pracuje na bázi kreditů. Dobíjíš si kredit podle potřeby, následně se ti strhávají poplatky za jednotlivé moduly, které máš aktivované.

 

 

Máš možnost sestavit si svůj e-shop

Je to jednoduché a rychlé! Moduly e-shopu si můžeš vybrat podle potřeby. Pokud některý z modulů už nebudeš potřebovat, tak ho jednoduše vypneš.

 

 

Nepotřebuješ některý z modulů? Vypni ho!

Neustále vidíš, které funkce máš právě zapnuté. Pokud ti některý z modulů nebude vyhovovat, prostě ho vypneš. Kdykoliv a kdekoliv, pracujeme bez vázanosti.

 

Propojení s Facebookem

Propoj si svůj e-shop nebo web stránku s Facebookem. Vytvoř si fanpage svého e-shopu. Díky němu můžeš komunikovat s lidmi, přidávat novinky, dělat reklamu a lidé se dříve dozví o tvém e-shopu.

 

         

Čtečka čárových kódů

Ulehči si práci čtečkou čárových kódů! Náš systém podporuje většinu čteček čárových kódů. Díky ní bude tvoje práce s objednávkami jednodušší a efektivnější.

 

 

Jednoduché a intuitivní importování zboží

Systém ti nabízí možnost rychlého importu zboží od dodavatele. Usnadní ti tak naplnění tvého e-shopu aktuálním zbožím s minimální námahou.

 

 

 

Otestuj nás!

Systém můžeš bezplatně využívat až 30 dní, během nichž si vyzkoušíš a připravíš vše tak, aby byl e-shop připraven na ostré spuštění. Běžnou web stránku dokonce můžeš mít zcela zdarma navždy.