Vlastnosti e-shop / web systému

Univerzální importní modul Univerzální importní modul

Univerzální importní modul

Napojení na dodavatele

Eshop si umíš plnit sám ručně, nebo se může napojit na tvého dodavatele zboží. Automaticky se ti budou do eshopu přidávat nové výrobky a aktualizovat prodejní cena na základě nákupní od dodavatele. Tento proces je plně automatický aušetří ti měsíčně množství hodin mravenčí práce.

 

Univerzální importno-synchronizační modul je dostupný pro všechny naše zákazníky. S naším importním modulem:

  • Nezáleží, jestli máš od dodavatele URL adresu nebo importní soubor ve formátu XML nebo CSV, náš univerzální importno-synchronizační modul si poradí s oběma variantami.
  • Import si umíš nastavit na manuální i automatickou aktualizaci.
  • Nemusíš být programátor, import nabízí jednoduché a intuitivní nastavení.
  • Máš k dispozici neustále se rozšiřující manuál a v případě potřeby technickou podporu, připravenou ti poradit.
  • Je možné zcela zdarma vyzkoušet import 100 produktů, aby ses přesvědčil, zda jsou tvé nastavení správné a vše funguje přesně podle tvých požadavků.
  • Netřeba mít obavy, import běží na pozadí systému, takže po spuštění si můžeš nadále upravovat svůj e-shop, případně vůbec nemusíš mít zapnutý počítač. Vždy si však můžeš zkontrolovat stav importu, abys věděl, kdy budou tvé produkty aktualizovány. Nastav si notifikační e-mail nebo SMS a upozorníme tě, že tvůj import je již ukončen.
  • Pokud si s importovaním položek nevíš rady, můžeme provést import za tebe z importního souboru. Administrativní poplatek za import je 1 650 Kč.
  • Nemusíš platit žádné měsíční poplatky, platíš pouze za to, co reálně využíváš. Cena se vypočítává na základě počtu naimportovaných / synchronizovaných zboží: 1,50 Kč za 1 000 zboží.
Jednoproduktový eshop Jednoproduktový eshop Podpora výdejních míst Podpora výdejních míst
41+ mil.
EUR vydělali e-shopy běžící na naší technologii za posledních 30 dní
31 000+
e-shopů bylo vygenerovaných přes náš systém
40 000+
zákazníků se registrovalo do našeho systému