Vlastnosti e-shop / web systému

Proč využívat složité systémy, když můžeš využívat Atomer?

Systém Atomer je časově nenáročný

Pět minut? Kdepak, za jednu minutu máš svůj vlastní e-shop, firemní nebo osobní web stránku, blog, prezentační web, ... Čas jsou peníze. Tak proč jich ztrácet vyplňováním různých registračních formulářů a dotazníků, když stačí vyplnit 3 údaje. Atomer je navržen tak, aby ti šetřil čas. Je intuitivní, práce s Atomerem je rychlá a jednoduchá, jedním kliknutím vidíš všechno co potřebuješ. Atomer pracuje tak, aby jeho zákazníci byli stále spokojení.

 

Práce s administrací je hračka!

Administrace systému Atomer je vyvíjena tak, aby byla snadno srozumitelná opravdu pro každého. Každá funkce je pojmenována tak, aby bylo hned jasné, co bude nabízet. Jednotlivé moduly nabízejí různé možnosti nastavení, které budou vyhovovat každému.

 

Efektivní a přehledný

E-shop vytvořený pomocí Atomeru bude pro tebe vydělávat sám. Na základě našich mnohaletých zkušeností víme, kde se má co nacházet v e-shopu tak, aby zákazníci nakupovali pohodlně a pravidelně. Pokud se rozhodneš využívat vlastnosti systému Atomer, tak tě odmění profesionálním e-shopem, který se na českém trhu určitě neztratí, ale právě naopak