Vlastnosti e-shop / web systému

Univerzální importní modul Univerzální importní modul Jednoproduktový eshop Jednoproduktový eshop

Šablonka jednoproduktového eshopu

Co to je jednoproduktový e-shop?

Jednoproduktový e-shop je zaměřen na prodávání konkrétního produktu. Je jednoduchý, přehledný a zamiluješ se do něj při prvním pohledu. Zákazníci najdou přesně to, co potřebují bez zdlouhavého hledání. Můžeš jej propojit se sociální sítí Facebook. Samotná koupě zboží je jednoduchá! Při nákupu stačí zboží vložit do nákupního košíku, vyplnit objednávkový formulář a zvolit způsob dopravy a platby. Již za jednu minutu si můžeš snadno a rychle vytvořit svůj vlastní jednoproduktový e-shop, který ti bude vydělávat peníze.

Kdy využít jednoproduktový e-shop?

Využití je vhodné pokud chceš prodávat produkt, který se prodává masově, ve velkém počtu a má dobrou marži. A chceš podrobněji prezentovat daný produkt.

Funkce jednoproduktového e-shopu

Na svůj e-shop si můžeš vložit galerii produktu, charakteristiky produktu, varianty zboží, Facebook Like tlačítko, bannery v horní části stránky, a samozřejmě popis zboží s možností vložení obrázků a videí z youtube.com. E-shop podporuje nejpoužívanější platby při koupi zboží jako dobírku, bankovní převod nebo platba kartou. Všechny texty jsou plně editovatelné přes administraci.

Dizajn jednoproduktové šablonky

Jednoproduktový e-shop se v našem systému nachází jako šablonka Thorium. Šablonku Thorium si můžeš v administraci e-shopu kdykoliv nastavit, nabízíme ji zdarma.
Samozřejmě nechybí možnost vybrat si barevnou variantu šablonky. Umíš si přes administraci změnit okolní pozadí stránky. Také si měnit měnící se bannery v horní části stránky. Přes CSS si umíš změnit barevnost šablonky.

Kolik stoji jednoproduktový e-shop?

Platíš pouze za funkce, tedy Atomy, které se rozhodneš využít ve svém jednoproduktovom e-shopu.
Provoz jednoproduktového e-shopu začíná již od částky 44 Kč* na měsíc.

Bližší informace o provozních nákladů jednoproduktového e-shopu nalezneš v manuálu.

 

* Cena zahrnuje Atomy Objednávky, Zboží a kategorie, Dodací lhůta, Způsob dopravy a platby a Zákazníci předplacené na 360 dní.

Podpora výdejních míst Podpora výdejních míst
41.5+ mil.
EUR vydělali e-shopy běžící na naší technologii za posledních 30 dní
31 000+
e-shopů bylo vygenerovaných přes náš systém
39 000+
zákazníků se registrovalo do našeho systému