Prohlídka

Design, který se ti bude líbit
Malířská paleta, štětec

1. Vzhled je důležitý

První pohled zákazníků a návštěvníků je zaměřen právě na vzhled. Návštěvník musí vědět rychle najít to, co hledá a zákazník potřebuje, aby byl e-shop přehledný. Ať už si vybereš šablonu designu, nebo si necháš vytvořit jedinečný webdesign na míru, vždy dostaneš efektivní, přehledný a profesionální design, který bude tvým zákazníkům nabízet to, co potřebují.

Šablóny Atomer

2. Vyber si šablonu!

Systém Atomer ti přináší hned několik šablon pro tvůj e-shop nebo webstránku. Máš na výběr z několika barevných rozlišení, takže si určitě najdeš ten design, který bude pro tebe nejlepší. Nabízíme šablony, které jsou optimalizované pro mobilní zařízení. Tyto šablony ti přinášíme bezplatně, takže pokud si vybereš jednu z nich, nezaplatíš nic navíc.

Plechovka barvy se vylévá na plátno

3. Design na míru

Chceš být originální a mít jedinečný design? Neváhej a kontaktuj nás. Náš tým grafiků ti ho vytvoří přesně podle tvých představ. Cena designu na míru je zpoplatněna dle náročnosti.

Tužka, kružítko a pravítko pro designéra

4. E-shop a webstránka na míru

Nejsi ještě rozhodnut, zda je eshop nebo webstránka na pronájem pro tebe správným řešením, když se tvůj projekt bude do budoucna rozrůstat? Bojíš se, že by ti nevystačili standardní funkce a budeš potřebovat úpravy na míru? I na toto máme řešení. Začni s Atomerem. Pokud po čase budeš potřebovat funkce podle tvých požadavků, bez problémů změníme tvůj projekt na eshop nebo webstránku na míru.

Responzívne šablóny na rôznych zariadeniach

5. Responzivnost

Přinášíme ti responzivní šablony pro tvůj e-shop nebo web. Responzivní šablonka se přizpůsobí každému rozměru monitoru nebo displeje. Díky tomu si tvoji návštěvníci jednoduše a rychle prohlédnou obsah stránky na svém mobilním zařízení.

52+ mil.
EUR vydělali e-shopy běžící na naší technologii za posledních 30 dní
30 000+
e-shopů bylo vygenerovaných přes náš systém
38 000+
zákazníků se registrovalo do našeho systému