Prohlídka

Administrace, která ti usnadní práci

1. Zvládne ji každý

Administrace systému Atomer je připravena tak, aby s ní dokázal pracovat každý. Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme vytvořili administraci, která je intuitivní a uživatel každého věku ji může využívat naplno. K dispozici je přehledný manuál.

2. Moduly, které vytvoří tvůj web

Právě v této části využíváš jednotlivé moduly, které slouží pro kvalitní fungování e-shopu, případně webstránky. Jednotlivé moduly si můžeš nastavovat podle svých potřeb. Využívej systém Atomer pomocí všech jeho vlastností naplno!

3. Správa tvého e-shopu

Pomocí části "E-shop" budeš efektivně pracovat s objednávkami, zbožím a jejich kategoriemi, způsoby platby, dopravy, zákazníky. Systém Atomer ti přináší kvalitní detail objednávky, v němž hned vidíš, co si zákazník objednal, kolik kusů, jak chce za zboží zaplatit a kam jej chce doručit. Pohodlně si můžeš přidávat a editovat zboží, které nabízíš.

4. Nastavení modulů jen podle tebe

V této části si můžeš přidávat / odebírat jednotlivé moduly, které ve svém e-shopu nebo webstránce. Také vidíš, kolik jednotlivé moduly stojí, na jak dlouho si je můžeš objednat a jaký je aktuální stav tvého kreditu.

5. Aktivace modulů

Nevyhovuje ti některý z modulů? Vypni ho! Potřebuješ některý z modulů? Objednej si ho! Je to jednoduché, stačí si vybrat na jaké časové období si chceš atom objednat a máš ho! V přehledném seznamu vidíš, které moduly máš zapnuté, jak dlouho budou ještě aktivní a kdy se jejich platnost prodlouží.

42.5+ mil.
EUR vydělali e-shopy běžící na naší technologii za posledních 30 dní
31 000+
e-shopů bylo vygenerovaných přes náš systém
39 000+
zákazníků se registrovalo do našeho systému