Výrobci / značky
Kategorie      
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Jak chutná e-cigareta ?

Úvod NávodyJak chutná e-cigareta ?

Mnoho kuřáků, kteří uvažují o přechodu na elektronickou cigaretu, zajímá, jak je to vlastně s chutí. Může e-cigareta chutnat úplně stejně, jako normální cigareta? Teoreticky se jí může hodně přiblížit, i když to má několik ale.

Pokud by snad někdo čekal, že bude elektronická cigareta chuťově úplně stejná, mohl by být zklamaný. Stejná není – to musíme upřímně říci – ale určitě si každý najde svoji tabákovou příchuť, která mu zanedlouho zachutná více než cigarety normální.

Důvody, proč chutná e-cigareta vždy jinak, jsou vesměs dva. U normální cigarety do velké míry ovlivňuje chuť (resp. spíše pach) samotný proces hoření, který u té elektronické není – zde se pouze odpařuje tekutá náplň s nikotinem, nebo bez něj. Druhým důvodem je samotné ochucování – pro mistry z předních světových firem zabývajících se e-liquidy by nebylo až tak těžké naprosto věrně napodobit chuť normální cigarety se vším všudy, ovšem muselo by to být i za cenu nějakých ne zrovna zdraví nezávadných látek ve svém složení. A protože jsou všechny námi prodávané náplně testované a jsou u nich udělané rozbory, garantujeme nepřítomnost nebezpečných látek. I díky tomu je tak úplně věrohodné vyjádření chuti normální cigarety vyloučeno.

Většina kuřáků po chvíli používání e-cigarety zjistí, že jim ta normální úplně přestane chutnat. A naopak když si dáte normální cigaretu, bude vám z ní akorát špatně a bude vám smrdět. Pro začátek doporučujeme určitě vyzkoušet více tabákových příchutí a najít si tu svoji oblíbenou. Po nějaké době řada lidí vyzkouší i další e-liquidy – třeba ovocné, byť to zpočátku odmítají.