Blog

Blog

Blog>Tipy a návody>Data pro váš e-shop na jednom místě? MonkeyData!

Data pro váš e-shop na jednom místě? MonkeyData!

Nikoho nepřekvapí, že úspěšné podnikání na internetu dnes znamená především efektivně využívat řady nástrojů - od Google analytics přes PPC systémy, SEO až po sociální sítě. Vzhledem k množství zdrojů, ze kterých je možné čerpat, se jedná o velmi náročnou a časově nákladnou činnost. Řešení? Nová služba MonkeyData.

Atomer partnerem MonkeyData

MonkeyData jsou analytický nástroj, který dokáže analyzovat a zobrazit všechna data pro váš e-shop na jednom místě. V přehledném rozhraní tak můžete najednou sledovat například výsledky z vašich PPC kampaní, návštěvnost stránek nebo dění na sociálních sítích. Všechny metriky máte zobrazeny v důležitých závislostech v uživatelsky přehledném prostředí.

 

To ale není vše.

 

Do aplikace je napojen také redakční systém Atomer, což znamená, že naši klienti mají všechny informace z administrace svého e-shopu v MonkeyData. Celkový obrat, počet objednávek, nejprodávanější produkty. Vše na jednom místě.

Začněte zdarma a během minuty

Je to jednoduché. Po rychlé registraci vám je zpřístupněno 15 denní demo, které slouží pro vyzkoušení metrik a funkcí MonkeyData. Kdykoliv během dema si můžete založit vlastní projekt a napojit váš e-shop. V tu chvíli začíná vaše 30 denní verze zdarma, během které můžete sledovat vlastní data a naplno vyzkoušet práci s aplikací. Až poté si vybíráte placený tarif, který se nejvíce hodí pro váš e-shop (rozhodující faktor je počet objednávek).

Samotné napojení je hračka: vytvoříte projekt, vyberete zdroje, autorizujete. V okamžiku je vše připraveno, informace (aktuálně zhruba z 15 zdrojů) se začnou automaticky stahovat, analyzovat a zobrazovat v dashboardu. Veškerá data jsou uložena v cloudu, takže je máte v bezpečí a odkudkoli přístupná. Sledovat je můžete ze svého PC, mobilu nebo tabletu (mobilní aplikace bude brzy k dispozici). Souhrnné reporty s výsledky si necháte zasílat pravidelně na váš email, takže vám nic neunikne.

Napojení Atomeru na MonkeyData je opravdu jednoduché

Stačí postupovat podle krátkého návodu přímo v administraci MonkeyData:

 

 

URL adresu exportního souboru, kterou si vložíte do MonkeyData.cz, najdete v administraci e-shopu v modulu „E-shop“ --> „Objednávky“ --> „MonkeyData.cz“.

 

MonkeyData bodují

MonkeyData jsou online zhruba měsíc a za tu dobu se registrovalo již více než 300 e-shopů. Skvělé jsou také reference:

 

"Úžasná služba obzvláště pro marketingové specialisty. Mohu jen doporučit!"

Tomáš Kapler, CZC.cz

 

"Pro majitele shopu je to super nástroj, kde může snadno na jedno dvě kliknutí vidět statistiky z různých zdrojů. Já osobně mám pro náš eshop www.svetcukraru.cz nejraději nenápadnou statistiku, která ukazuje srovnání mezi obdobími. Udržuje mne to tak ve střehu, zda nestagnujeme a jdeme stále dál..."

Michal Kubíček, SvetCukraru.cz a uznávaný SEO specialista

 

“Skvělý nástroj pro kontrolu a rozhodování v online podnikání.”

Adam Kurzok, Metalshop.eu

 

 

Stručné shrnutí?

MonkeyData = data pro váš e-shop na jednom místě a neustála kontrola podnikání. Aktuální a odkudkoliv přístupné informace, které vám umožní volit ta správná rozhodnutí pro váš byznys. Výsledek: úspora času, peněz a rozvoj vašeho podnikání.

 

Na závěr snad už jen malá rada: Na nic nečekejte a jděte na to od opic :)

45+ mil.
EUR vydělali e-shopy běžící na naší technologii za posledních 30 dní
26 000+
e-shopů bylo vygenerovaných přes náš systém
33 000+
zákazníků se registrovalo do našeho systému